Frigorifer Akullore

250 EUR

Shitet nga: toni 02 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes frigorifer freskues dhe akullore cmimi 250 euro i diskutushem.
Leaflet
Në fillim