Frigorifer 2 dyersh

Shitet nga: Aspasia 21 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer 2 dyersh funksional dhe ne gjendje shume te mire. Shitet per 200.000 lek.
Me kontaktoni per dimensione dhe te dhena teknike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim