Banak frigoriferik

Shitet nga: Gerti Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 770 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet nje banak frigoriferik inoksi me 2 dyer i gjate 320cm gjeresi 75cm lartesi 90-110cm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim