Shitet Frigorifer ne gjendje shume te mire pune!

20 000 LEK

Shitet nga: Klealb Travel Agency 03 Qer 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet Frigorifer ne gjendje shume te mire pune:Shitet per arsye mosperdorimi.Frigoriferi eshte i gjate dhe ka 2 kapake:kapaku i ngrices dhe atij te ftohjes.Ne gjendje te shkelqyeshme pune.Cmimi :200 mije leke te vjetra
Kontakoni:068 49 39 665
Whatssapp:068 49 39 665
Viber:068 49 39 665
Klealb Travel Agency
068 49 39 665
Leaflet
Në fillim