Makineri akulloresh

1 650 EUR

Shitet nga: Eri 12 Qer 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet makineri akulloresh me 3 leva dhe 2 vaska per shije te ndryshme. Eshte monofaze. Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim