Frigorifere per pasticeri

160 000 LEK

Shitet nga: Besnik Piranaj 14 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shiten dy frigoriferet ne foto. Frigoriferi banak eshte blere i ri para 4 vitesh, eshte ne gjendje shume te mire dhe motori eshte origjinal. Frigoriferi kolone eshte ngrires si poshte dhe lart. Cmimi per secilin eshte 130.000 te reja (banak) dhe 30.000 te reja (kolone).
Besnik Piranaj
0692252876
Leaflet
Në fillim