Frigorifer

18 000 LEK

2 160 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Frigorifer 18 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 2 160 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Frigorifer i ri gjerman
Frigorifer
0693848373
Leaflet
Në fillim