frigorifer

450 LEK

Shitet nga: shkoder 14 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet Frigorifer Banak Ngrires dhe freskus
shkoder
Leaflet
Në fillim