Frigorifer Obodin i vjeter (gjendje perfekte)

Shitet nga: Rejs Dje 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes frigorifer Obodin ne gjendje perfekte pune. Cmimi 80 mije lek. Kontakt 0676911588 tel/SMS Viber ose Whatsapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim