Frigorifer ngrires

350 LEK

Shitet nga: adison 16 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kemi per te shitur nje Frigorifer ngrires ne nje gjendje shume te mire dhe te perdorur. Per me shume informacione kontaktoni ne numrat tane te telefonit :0699167918-0699194314
Leaflet
Në fillim