Frigorifer ngrires 2.50m me 60

Shitet nga: Frigorifer 05 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Marka isa italian
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim