FRIGORIFER MARKETI

450 LEK

Shitet nga: FRIGORIFER 11 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
FRIGORIFER MARKETI SHUM I MIRE NE GJENDJE.ME REKLAMIM TE PRODUKTIT.EKONOMIK.ME DY DHOMA,FRESK DHE FTOFJE -0 DERI NE -40
FRIGORIFER
0675639080
Në fillim