Frigorifer Banak

130 000 LEK

Shitet nga: AK 31 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Frigorifer banak Ekspozitor ne gjendje shume te mire pune i pershtatshem per market.2.5 i gjate dhe 1.2m i gjere.
Leaflet
Në fillim