Frigorifer per dyqane ose supermarkete

Shitet nga: Arben 23 Sht 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer per dyqane ose supermarkete.
Eshte ne dy vaiante me senduk poshte 100 kg per ngrirje, dhe pjesa e siperme eshte ftohese per akullore, pije ose produkte te tjera. kontakti 0675591683 cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim