OKAZIONN ****SHITET FRIGORIFER BANAK***

Shitet nga: True LR Gamer 02 Sht 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet frigorifer banak,ne gjendje shume te mire pune 10/10,tereshisht i ri,shume pak i perdorur,mban 1500kg peshe neto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim