Frigorifer reklamues per pasticeri

Shitet nga: Tatiana 06 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet frigorifer reklamues banak per pasticeri. Eshte ne gjendje pune shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim