Frigorifer ngrires

Shitet nga: FRENKI 16 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim