Frigorifere

Shitet nga: Mis Mobel 02 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifere i vogel i thelle Nestle, ne gjendje te mire perdorimi.

Ju mirepresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim