Frigorifere pasticerie

Shitet nga: Mis Mobel 01 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifere banak pasticerie.
Ne gjendje te mire pune .

Ju mirepresim prane ambjenteve tona!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim