Frigorifer

Shitet nga: Lavatrice Ariston Dje 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 LEK   6 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer i vogel ne gjendje shume te mire pune
Cmimi 4500Leke
Nr i tel 0676965941
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim