Frigorifer

Shitet nga: Ervis 19 Korr 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

360 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes frigoriferin freskues lart dhe ngrires posht ipershtatshem per markete ...
Eshte ne gjendje pune te mire i perdorur per pak kohe ..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim