Frigorifer

Shitet nga: Lorenc Lori 05 Korr 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer metallizzato shume cilesor , ne gjendje te mire cmim simbolik, per info kontaktoni cmimi 190 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim