frigorifer

Shitet nga: toni 23 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
frigorifer i pa perdorur,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim