Frigorifer

Shitet nga: Erjon 16 Korr 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer Saratov ne gjendje pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim