Frigorifer Rex

Shitet nga: Lorenc Lori 14 Korr 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer shume cilesor , ne gjendje te mire cmim simbolik, per info kontaktoni cmimi 190 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim