FRIGORIFER KOLLONE

Shitet nga: Daniel 17 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITET FRIGORIFER KOLLONE PER CDO AMBJENT, DYQAN, LOKAL etj...
FRIGORIFERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUME EKONOMIK. KONSUMI ENERGJISE ESHTE SA DJEG NJE LLAMPE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim