frigorifer barnak freskus

Shitet nga: afrim 05 Qer 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
barnak 2 meter freskues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim