Banak marketi dhe bulmetoresh

Shitet nga: Toku 01 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Banak freskues i ri paperdorur gjatesia 1.5mt dhe gjeresia 90cm brenda. Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim