Shitet frigorifer kollon ne kuti

Shitet nga: Aldo Dje 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 770 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet frigorifer kollon xhami ne kuti i ri prodhim 2019 60000lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim