Motorra frigoriferësh ngrires

Shitet nga: Motorra per frigorifer 08 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten Mororra frigoriferesh ngrires te rinj marka embraco aspera te ndryshem ne foto tregohen edhe numrat perkates te serise se motorrave.per cmimet kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim