Frigrifer banak

Shitet nga: Eni 16 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 10 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer eshte ne gjendje shume te mir shitet pasi mbylla biznesin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim