Frigorifer

Shitet nga: Tani 13 Gush 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigorifer ngrires banak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim