Super frgorifer Italian per market

3 700 EUR

Shitet nga: Landi 13 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Frigorifer freskues dhe ngrires mund ta kombinosh dhe sipas deshires freskues ose ngrires perdorur shu pak ne gjendje super e shes per arsye mosperdorimi mundesi prove ne vend
Leaflet
Në fillim