Frigorifer kollon per lokale

Shitet nga: Titi 22 Gush 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 LEK   500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet frigorifer kollon per lokale i ri e kam bler 750 mij lek shitet per 500 mij lek. Ftohjen e ka me ajer. Esht shum ekonomik ne konsumin e korentit. Vetem nje muaj i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim