Frigorifer INTER.COOL

Shitet nga: Kaci 26 Sht 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Gjendja i ri nje jav ne pun ...shitet per arsye se me duhet pak me i madh ..Lartesia 84
Gjersia 47
Anesore 44
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim