Frigorifer pastiçerie

1 100 EUR

Shitet nga: Agostini 21 Korr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Modeli
Midea
Shitet frigorifer ngrires dhe freskus xhami me gradim 1100euro tel watcap 0674802683
Agostini
0673116722
Leaflet
Në fillim