Shitet frigoriferi

Shitet nga: Shpetim Bajrami Sot 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 12 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ignis
Shitet frigorifer ekspozues per bulmet dhe sallamari ne gjendje shume te mire,aktualisht ne gjendje pune.
3 meter i gjate dhe 80 i gjere.Shitet per mbyllje aktiviteti,cmimi:100000 lek i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim