Frigorifer

Shitet nga: Jonilda 28 Gush 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fuego
Frigorifer i vogel, i pershtatshem per familje te vogla ose mund te vendoset ne dhome. Gjendja shume e re, vetem 2 muaj i perdorur. Shitet 100.000 lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim