Frigorifer

Shitet nga: Enriko 21 Gush 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fuego
Frigorifer i vogel i pershtatshem per dhoma 2 muaj i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim