FRIGORIFER INKASO CANDY I RI

Shitet nga: Andi Dje 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Candy
SHITET FRIGORIFER CANDY INKASO I PA PERDORUR FARE DY KATESH, GJENDJA SUPER, CMIMI 30 MIJE TE REJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim