Shiten Frigorifer

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: GAMA 06 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ariston
Shiten Frigorifer me cmim te arsyeshem. Kontaktoni ne whatsapp, viber ose ne nr e celit +355 69 522 2335
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim