FRIGORIFER

Shitet nga: xhovan 25 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ariston
PERMASAT E FRIGORIFERIT 180 X 70 cm, ME VAKUM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim