Shitet frigorifer kollon per lokal

Shitet nga: Anjol 10 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: ...
Frigorifer kollon ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim