Aparat per kriko birre

Shitet nga: Titi 18 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: LG
Modeli: Model tjeter
Shiten dy aparat per kriko birre ne gjendje shum te mir,i kam ble ne Gjermani, jan perdor vetem dy vjet,#Okazjon# shiten per 350 mij lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim