Shes expozitor peshku,per lokale

Shitet nga: isida 19 Sht 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Model Tjeter
Shes expozitorin e peshkut, shum pak te perdorur, ne gjendje te shkelqyer. 500 mij leke te vjetra.


0686025998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim