Frigorifer

Shitet nga: Colombo 28 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model tjeter
Shiten dy motorra frigoriferi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim