Frigorifer 2 dyersh Amana

Shitet nga: Aspasia 21 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model tjeter
Shitet frigorifer 2 dyersh afer pazarit te ri. 2 dyersh stil amerikan per 250 mije lek. Per dimensione dhe te dhena teknike me kontaktoni ne email. Eshte n gjendje funksionale dhe I mirembajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim