Frigorifer per pije gje gjendje perfejte

Shitet nga: Armend 13 Sht 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model tjeter
+38345541222 viber frigot jan gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim