Publikuar: Jan 04 2022 01:52

Shes thes karoce,porbebe

LEK

Publikuar: Jan 04 01:52
Shikime: 27
Shitet thes universal karoce/ portbeve. 0-12 muaj. Thesi eshte pothuajse i paperdorur fare , i blere ne USA. Me zinxhir anesor dhe me shtresa. Kur eshte me ftohte i ve shtresen e dyte.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697573913

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione