Publikuar: Shk 09 2022 09:23

Shes rroba, kepuce, karroce dhe lisharese

Publikuar: Shk 09 09:23
Shikime: 86
Shes rroba te shumellojshme per femije 0-10 vjec me 50-100 leke copa gjithashtu kepucet sandale atlete 100 leke. karroce per femije 7.000 leke te reja, lisharese e pershtatshme per ta perdorur brenda shtepise sepse nuk mer shume vend per grupmoshen 1 -3 vjec, cmimi 5.000, biciklete me tre rrota 3.000 leke.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
86
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688061449

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione